TABUKA VELIKOSTI PRSTENŮ

Určení velikosti prstenu doma

V létě se velikost prstů může zvětšit o 1 až 2 velikosti a v zimě se zase mohou prsty kvůli chladu zmenšit. Proto se ujistěte, že velikost prstenu je měřena při pokojové teplotě! Přesnou velikost prstenu můžete změřit dvěma snadnými a rychlými způsoby.

Ezzel a 2 gyors módszerrel könnyű megtudni a pontos gyűrűméretét.

  • 1. Jiný prsten jako vzor

    Pokud máte prsten, jehož velikost Vám vyhovuje, změřte jeho vnitřní průměr v milimetrech. Získanou hodnotu použijte pro zjištění velikosti v níže uvedené tabulce.

Ezzel a 2 gyors módszerrel könnyű megtudni a pontos gyűrűméretét.

  • 2. Pomocí proužku papíru a pravítka

    Odřízněte proužek papíru a lehce obtáhněte kolem požadovaného prstu. Označte na papír malou čárkou, kde se setkává s počátkem. Změřte délku papírového proužku po značku, bude to vnitřní obvod prstenu v milimetrech.

Určení dle tabulky

V tabulce vyhledejte správnou velikost, která odpovídá vašemu výsledku. 

Příklad: Pokud je vnitřní průměr vašeho prstenu 18.4, pak je v rozmezí 18.1 až 18.5. Na konci řádku je pak uvedena odpovídající EU velikost. Vaše velikost je 56-57.

Protože mezi velikostmi prstenů je rozdíl jen několik desetin milimetru, používáme v našem internetovém obchodě standardní velikosti EU. Pokud je vaše velikost 56, můžete si vybrat prsten o velikosti 56-57, který bude perfektně sedět.

Už znáte svou velikost?

Vyberte si ihned prsten za akční cenu!

Podívejte se na video, jak můžete jednoduše změřit svou velikost prstenu!

Podívejte se na video, jak můžete jednoduše změřit svou velikost prstenu!
Rychlé doručení
100% Záruka
Bezpečná platba na dobírku